Heliteraapia

Heliteraapias kasutatakse helide vibratsiooni, mis suudab mõjutada kliendi kudede, organite, emotsioonide, mõtete ja aura vibratsiooni, päästa liikuma blokeerunud energiat ja muuta harmoonilisemaks kõiki võnkeid.

Heliteraapias kasutatakse väga erinevaid instrumente alates lihtsatest majapidamistarvetest nagu metallkaaned, -kandikud ja torujupid kuni kallite ja võimsat heli tekitavate pillideni, nagu gongid. Juugakojas aga kõristeid, vihmapilli, äikesepilli, šamaanitrummi, šampanja jahutusnõud, mustrilist ja taotud metallhelikaussi, tingšasid ja Koshi kelli. Samuti on tähtis teraapiavahend terapeudi hääl, mis kajab ka Juugakoja heliteraapias nii mõnelgi korral.

Meie terapeut Maarireet on praktiseerinud heliteraapiat juba seitse aastat biodünaamilise hingamise ja traumavabastuse koosseisus, kus see on üks põhielementidest, kuid seal mängib lisaks muusika. Julguse hakata heliteraapiat omaette teraapiana pakkuma andis Lilia Märtmaa ja Denis Vinogradovi heliteraapia baaskursuse läbimine. Kuna tegu oli baaskursusega, on esialgu soodsamad ka seansside hinnad:

30 minutit – 15 €

45 minutit – 20 €

60 minutit – 30 €

Heliteraapiat saab võtta igapäevariietuses, tekiga kaetult. Meil on olemas joogamatid ja pleedid, soovi korral võib kaasa võtta oma lina mati katmiseks ja oma pleedi või teki.

Heliteraapia seanssi saab broneerida reet@juugakoda.ee või tel 56492769.

Kohtumiseni heliteraapias!

Videopildi autor on TV3 saate “Naudime elu” tiim. Heli pärineb samuti osaliselt samast saatest, osa oleme ise lindistanud. Kokku oleme video samuti lõiganud ise, arvestades et saate videomantaaži eesmärk oli saate efektsus, meil aga see, et vaataja saaks mingigi ettekujutuse heliteraapiast.