BBTRSipõhine hingamis- ja kehateraapia eneseabitöötuba “Lõpetame hapnikupaastu! Südameenergia vabalt voolama.” 29.02.24 Tartus

Tegeleme keskmise pingevööga (rindkere ja süda). Uurime nende ning oma käte, rindkere ja hingamise ning südamekvaliteetide (armastus, headus, tänulikkus, andestavus) avaldumise seisu ning aktiveerime seda piirkonda Karuneshi südamemeditatsiooniga. Nagu ikka tantsime vabatantsu, väljendame ennast kehakeelega, miimikaga ja häälega ning hingame biodünaamiliselt osaliselt plaadimuusika ja osaliselt naturaalsete pillide ning eeterlike õlide saatel.

Eesmärk on liikuv ja vaba olek, iseenese ja maailmaga rahujalal olemine, oma piirangutele otsavaatamine ja seejärel nendest lahtilaskmine. Suurem kohalolek ja parem maaühendus. Ja õnnelikkus.

Koolitaja on hingamisterapeut, kogemusnõustaja ja kutset taotlev täiskasvanukoolitaja Reet Karro, erialalt inglise filoloog ja tõlkemagister. Hingamisterapeudina on ta sertifitseeritud kahe koolkonna – Algallika protsessi ja hingamistöö ning BBTRSi (biodünaamilise hingamise ja traumavabastuse) poolt. Lisaks on ta ennast täiendanud mitmete teiste hingamiskoolitajate (Dan Brulé, Lena Kristina Tuulse, Bo Wahlström, Rani Spets jt) juures, läbinud kogemusnõustaja õppe ning täiendkoolitusi nii ametlikes õppeasutustes kui mitteformaalsete juhendajate juures. Ta on pühitsetud reiki meister-õpetajaks ja on juba varsti 12 aastat reikit õpetanud. Hingamisterapeudina on ta töötanud gruppidega ja eraklientidega juba 13 aastat. Arvukaid kogemusi on talle pakkunud ka tema enda elu.

Töötuba kestab kaks ja pool tundi – piisav aeg erinevate stressileevendusmeetodite ja energiataset tõstvate võtete rahulikuks järeleproovimiseks, täispikaks hingamisseansiks mõnusa pika lõpulõdvestusega ning turvaliseks reaalsusesse jõudmiseks ja maandamiseks pärast seda.

Individuaalne BBTRSi seanss ei sobi südamehaiguse, kõrgvererõhktõve, krambivalmiduse, silma siserõhuhäirete, ravi vajavate vaimsete häirete, 1. trimestri raseduse puhul ja alla 16 aasta vanustele. Grupis ei pruugi energiatase üldse nii kõrgele tõusta, kuid kui on tervisekahtlusi, võiksite sellest teada anda.

Töötuba toimub Tartus, Küüni 7 III korrusel, Hõbeselge Helgeruumis N, 29.02 kell 18.15-20.45 ja maksab 20 €.

Tulla soovijail palutakse kirjutada reet@hobeselge.ee, helistada tel 56492769 (Reet) või registreeruda vormil https://forms.gle/gwMJ24dAAn97rUX57

Registreerumiskinnituse saamisel võib maksta osavõtutasu panka
Saaja: OÜ Hõbeselge, konto: EE752200221066957510 (Swedbank). Viitenumber: 20240248 Seletus: “koolitus” + kuupäev Või võtta 20 € sularahas kaasa.

Soovitame kohale tulla kihilistes, kortsumist mittekartvates ja liigutamist võimaldavates riietes ja kaasa võtta hingamisvarustuse: jooga- või matkamatt, täispikk pleed, tekk või magamiskott, soojad sokid ja veepudel. (Matte ja pleede on ka koha peal, kuid isiklikega on kindlam).

Kohtumiseni!

Tänu foto eest: Behzat Hayri (https://www.pexels.com/photo/glistening-sea-water-8511300)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga