Reiki III/õpetaja astme õhtukursus (6xT) Tartus

Enneolematu pikkusega, kuuel (!) teisipäevaõhtul ja kahe kuu jooksul toimuv reiki III astme kursus. Oodatud on senised reiki II astme praktikud ja kordajatest reiki III astme praktikud. Võimalus tõeliselt süveneda.

Põhjalik materjalide mapp, III/õpetaja astme häälestus, õpetamine-juhendamine ja tunnistus hinna sees.

Kohtutakse 6xT – 2. ja 9. aprillil ning 7., 14., 21. ja 28. mail kell 18-21.00.

Kursuse eelised on, et õhtute vahepeal toimub kordamine ja kinnistamine ning 21-päevane puhastusperiood jääb kahe koolitusmooduli, ehk III ja õpetaja astme vahele. Samuti võimalus saada praktilisi kogemusi praktika juhendamisel, reiki loeng-tutvustuse läbiviimisel ja kaugseansi saatmisel.

KOOLITAJA on väljaõppinud ja 13-aastase staažiga hingamisterapeut ning kehatöö ja energeetilise massaaži praktik Reet Karro. Eelmise aasta juunist on ta ka kogemusnõustaja. Ta on saanud reikimeister-õpetaja väljaõppe Eesti Reiki Koolis ja õpetab reikit 2012. aasta märtsist. Ühtlasi on ta juba neli aastat valmistunud täiskasvanukoolitaja kutseeksamiks ja sel kevadel taotleb täiskasvanukoolitaja kutset. Tema missioon on elususe toetamine ja elurikkuse säilitamine, oma annete väljaarendamine ja maailma hoidmine.

KOHT: Tartus, Hõbeselge Helgeruumi kaunites ruumides

OSALUSTASU: täisprogramm, kõik kuus õhtut, 500 €. Täisprogrammi läbinu saab reikimeister-õpetaja tunnistuse ja õpetamiseks vajalikud materjalid.

Aga võib piirduda ka kahe esimese õhtuga ja III astme läbimise tõendiga, lükates täisprogrammi läbimise edasi. See maksab 225 €, neile, kes vajavad soodustust ja on lõpetanud mõlemad eelmised reikiastmed Reet Karro juures aga 200 €.

Ja kui III aste on kunagi läbitud, võib kursusega liituda ka alles maikuust, et nüüd reikiõpetaja õpingud lõpule viia. Sellisel juhul maksab kursus 325 €, kõik reikiastmed Reet Karro juures õppinule 300 €.

Kordajatele maksab sama aste -70 % ja õpetajale III aste – 85%.

Selle eest saab materjalid, õpetamise, kerged teepausid ja tõendi/tunnistuse, õpetaja astmel ka paljundusmaterjalide failid.

Osalustasu ei sisalda õhtusööke.

Kaasa tuleks võtta paksud sokid, kirjutusvahend, 2.aprilli õhtul joonistusplokk, värvilised pliiatsid või rasvakriidid, 9. aprilli õhtul kirjutuspaberit, 7. mai õhtul I astme materjalid ja 14. mai õhtul II astme materjalid ja 28. mai õhtul III astme materjalid.

PALUME REGISTREERUDA VORMIL: https://forms.gle/aPtaV2z4hgH1sVWHA

INFO: reet@hobeselge.ee, tel 56492769

Põneva kohtumiseni!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga