Reiki II astme kursus 4.-5. mail 2024 Tartus

Jaapanist pärit lihtsa eneseabi- ja energiatehnika – reiki – 2-päevane edasijõudnute kursus energiaharjutuste, meditatsioonide ja süvitsiminevate sissevaadetega nii endasse kui Jaapani kirjakunsti ning religiooni- ja kultuurilukku.

Oodatud on senised reiki I astme praktikud ja kordajatest reiki II-III astme praktikud. Võimalus süveneda reiki sümbolitesse ja lisaks kaugreikile teistesse edasijõudnute reiki tehnikatesse, nagu sõltuvustest vabanemine, psühhokirurgia ja rakuaktivatsioon.

Õpetaja on 11 aastat reikit õpetanud reikimeister-õpetaja ning 13 aastat klientidega BBTRSi ja Algallika hingamisteraapia praktiseerinud Reet Karro.

    Koht: Tartu, Küüni 7 III korrusel, Hõbeselge Helgeruum.

    Aeg:  L-P, 4.-5. mail kell 10-18.

Hind: 200 €.

Reet Karro õpilastest kordajaile sama aste -70%, üks aste madalam aste -75% ja meister-õpetaja astme lõpetanutele kõik madalamad astmed -85%.

Hinnas on põhjalikud materjalid, II astme häälestus, õpetamine-juhendamine ja tunnistus.

Hinnas ei ole lõunaeineid. Need tuleks võtta kaasa (nt salatikauss) või minna sööma mõnesse ümberkaudsesse söögikohta, mida Tartu vanalinnas leidub suures valikus.

Kaasa tuleks võtta paksud sokid, kirjutusvahend, joonistusplokk, värvilised pliiatsid või rasvakriidid ning pühapäeval ka suur mängukaru/pehme nukk ja kirjutuspaberit.

Registreerimisvorm avaneb siin.

Põneva kohtumiseni!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga