Kogemuslik hingamistöötuba “Milline stressi maandav või jõudu andev meetod sobib mulle?

Ekstaatiline tants. Disaininud: kjpargeter / Freepik

Liigutame ennast lahti, tantsime vabalt ja ekstaatiliselt, väljendame ennast kehakeelega, žestidega, miimikaga, üminaga, häälimisega, kurgulauluga, artikuleerimatult ja lauluga ning hingame
vabastavalt ja biodünaamiliselt, saateks pärimus- ja šamaanimuusika, käristi ja šamaanitrumm, helikausid ja tuulekellad ning puhtad eeterlikud õlid.

See on võimalus pühendada üks õhtu iseendale – tulla päriselt kohale, jõuda südameenergiasse, kohtuda oma Sisemise Lapsega ja vaadata oma olukorda ka laiemalt. Lahkudes on tunne, nagu koorem oleks õlgadelt maha pandud ja energiavaru lõpmatu. Head enesele aja võtmist!

Koolitaja on hingamisterapeut, kogemusnõustaja ja kutset taotlev täiskasvanukoolitaja Reet Karro, erialalt inglise filoloog ja tõlkemagister. Hingamisterapeudina on ta sertifitseeritud kahe koolkonna – Algallika protsessi ja hingamistöö ning BBTRSi (biodünaamilise hingamise ja traumavabastuse) poolt. Lisaks on ta ennast täiendanud mitmete teiste hingamiskoolitajate (Dan Brulé, Lena Kristina Tuulse, Bo Wahlström, Rani Spets jt) juures, läbinud kogemusnõustaja õppe ning täiendkoolitusi nii ametlikes õppeasutustes kui mitteformaalsete juhendajate juures. Ta on pühitsetud reiki meister-õpetajaks ja on juba 10 aastat reikit õpetanud. Hingamisterapeudina on ta töötanud gruppidega ja eraklientidega juba 13 aastat. Arvukaid kogemusi on talle pakkunud ka tema enda elu.

Kohtumine kestab kaks ja pool tundi – piisav aeg erinevate stressileevendusmeetodite ja energiataset tõstvate võtete rahulikuks järeleproovimiseks, täispikaks hingamisseansiks mõnusa pika lõpulõdvestusega ning turvaliseks reaalsusesse jõudmiseks ja maandamiseks pärast seda.

Individuaalne BBTRSi seanss ei sobi südamehaiguse, kõrgvererõhktõve, krambivalmiduse, silma siserõhuhäirete, ravi vajavate vaimsete häirete, 1. trimestri raseduse puhul ja alla 16 aasta vanustele. Grupis ei pruugi energiatase üldse nii kõrgele tõusta, kuid kui on tervisekahtlusi, võiksite sellest teada anda.

Sündmus toimub Tartus, Küüni 7 III korrusel, Hõbeselge Helgeruumis N, 11.01 kell 18.15-20.45 ja maksab 25 €.

Tulla soovijail palutakse kirjutada reet@hobeselge.ee, helistada tel 56492769 (Reet) või registreeruda vormil https://forms.gle/gwMJ24dAAn97rUX57

Registreerumiskinnituse saamisel võib maksta osavõtutasu panka.
Saaja: OÜ Hõbeselge, konto: EE752200221066957510 (Swedbank). Viitenumber: 2024039 Seletus: “Koolitus 11.01”. Või võtta 25 € sularahas kaasa.

Soovitame kohale tulla kihilistes, kortsumist mittekartvates ja liigutamist võimaldavates riietes ja kaasa võtta hingamisvarustus: jooga- või matkamatt, täispikk pleed, tekk või magamiskott, soojad sokid ja veepudel. Esimestele registreerujatele on matid ja pleedid olemas.

Juhul, kui osalejale sobib juhendaja ja metoodika, on ta oodatud 10 töötoaga kogemuslikule hingamis- ja kehateraapia eneseabikursusele, mis hakkab samas kohas toimuma 10-l järjestikusel neljapäevaõhtul 25.01-28.03.

Kohtumiseni!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga