4 kohtumisega reiki õpetaja astme õhtukursus 7.-28.05.2024 Tartus

Reiki 4. sümbol kunstipärases võtmes

Nädalaste vahedega toimuva nelja teisipäevaõhtuse töötoaga reiki kõrgeima astme kursus energiaharjutuste, meditatsioonide ning taipamisterohkete sissevaadetega nii endasse kui Jaapani religiooni- ja kultuurilukku  ja selle õpetamisse.

Lõpetanu saab reikimeister-õpetaja tunnistuse ja materjalid reiki õpetamiseks kõigil astmetel.

Kursusele on oodatud õppijad, kes on juba vähemalt korra saanud III astme pühitsuse, oskavad reiki 4. sümbolit joonistada, hääldada ja kasutada ning saada selle abil juhatust oma Kõrgemalt Minalt. Ning soovivad nüüd omandada reiki täisprogrammi. Aga ka kordajad, kes on kunagi jõudnud reiki kõrgeimale astmele, kuid nüüd soovivad sellesse veel põhjalikumalt süveneda.

Koolitaja on Tartus 12. aastat tegutsev reikimeister-õpetaja ja kutseta täiskasvanukoolitaja Reet Karro.

Reikiõppel on kolm astet. III astmele jõuavad kõige pühendunumad ja oma spirituaalsele arengule keskendunud inimesed, kes on valmis veelgi kõrgema vibratsiooniga energiate kogemiseks ja endast läbi laskmiseks. Reiki meister tähendab tegelikult reikiõpetajat, kes on valmis andma oma oskusi edasi ka teistele. Kui mitte õpilastele, siis neile, kellega isiklikus elus või tööalaselt kokku puutub. Reiki meistril tuleks meeles pidada, et läbi tema kanalduv valgus on mõeldud jagamiseks. Tänapäeva reikiõpetajalt oodatakse, et ta oleks ühelt poolt kodus energiate maailmas, teiselt poolt aga valdaks ka täiskasvanukoolituse peensusi. Mis tuleb kasuks mis tahes valdkonna koolituste läbiviimisel ja igaühe erialatööski. Reet on valmistunud mitu aastat täiskasvanukoolitaja kutse taotlemiseks ja annab omandatud kogemusi hea meelega edasi ka teistele.

Kursus on üles ehitatud nii, et 1. õhtul korratakse reiki põhimõtteid, liine ja juuri ning uuritakse täiskasvanukoolituse põhitõdesid. Samuti tehakse üksteisele reiki vanni põhjaliku puhastuse, keha skaneerimise ja blokeeringute avastamisega. Harjutatakse Reijut. 2.õhtul korratakse reiki sümboleid, õpitakse ja harjutatakse Takata 2. astme pühitsust ning korraldatakse grupikaugseanss tegelikele soovijatele. 3. õhtul toimub reiki praktikaõhtu, kuhu tulevad kokku reikit õppinud. Kursuslased saavad praktikutele esineda ja energiaharjutusi juhendada, lähtudes täiskasvanukoolitaja eetikakoodeksist ja hiljem oma õpetamiskogemusi reflekteerides. Viimasel õhtul analüüsitakse koos saadud kogemusi, vaadeldakse III astmel õpetamist ja tehakse reikitutvustus tegelikele huvilistele. Kursus lõppeb piduliku reikiõpetaja tunnistuse kätteandmise tseremooniaga.

Koht: Hõbeselge Helgeruum Tartus, Küüni 7, Kesklinna Keskuse 3. korrusel.

Aeg (iga õhtu kell 18-21): 1. õhtu: 7.05, 2. õhtu: 14.05, 3.õhtu: 21.05, 4.õhtu: 28.05.

Hind esmakordsele õppijale 325 € (kõik reikiastmed Reet Karro juures õppinule 300 €).

Kordajale Reet Karro õpilasele maksab kursus 90 € ja üks õhtu 25 €.

Hinnas on põhjalikud materjalid, õpetaja astme pühitsus, õpetamine-juhendamine ja traditsiooniline reiki meister-õpetaja tunnistus ning kõigi astmete kaustade ja lisaülesannete failid.

Hinnas on ka teepausid, kuid mitte õhtusöögid.

Kaasa tuleks võtta vahendid märkmete tegemiseks, soojad sokid või vahetusjalatsid, lina ja pleed ning 7.05 I astme kaust, 14.05 II astme kaust, 28.05 III astme kaust.

Soovime etteregistreerimist vormil: https://forms.gle/jgefdKwjGX4g2jGd9

meilil reet@hobeselge.ee või telefonil 56492769 (Reet).

Info:

reet@hobeselge.ee

või tel 56492769 (Reet)

Põneva kohtumiseni!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga